Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

  Ответ в тему
> 

18.09-5.10 - «aitp» /australia/, «@traktor» /ua/

, Всеукраїнський тур
Coaster
Дата 9.09.2008 - 20:2018.09-5.10 - Всеукраїнський тур «Asleep in The Park» /Australia/, «@traktor» /UA/ - НОВИЙ ПРОЕКТ О.ПІПИ, екс-БОРЩ, «Pan Pupec» /UA/.

ASLEEP IN THE PARK, кенгуру-панк /Melbourne, AUSTRALIA/
http://www.myspace.com/asleepinthepark
От рока до панка, от кантри до соул, они смешивают жанры в коктейли, но без противного похмелья. Окончательный результат – это музыка, которая шилом внедряется в мозг своими дьявольски ловко написанными мелодиями.
Ритмичная и мелодичная, их музыка - эклектическая: уникально привлекательная, но в то же время кажется уже давно знакомой. Если ты – фанат Kaiser Chiefs, Blondie или Kashmir, эта команда – именно для тебя.
Проехав с туром по странам мира прошлым летом, ASLEEP IN THE PARK отгремели и в Киеве. Теперь же, спустя год, им захотелось покорить всю Украину. Между Лос - Анжелесом, где записывался их альбом, и Берлином, откуда стартует их западноевропейский тур, музыканты из Мельбурна собираются к нам. Они станут первым рок-коллективом из далёкой Австралии, который дерзнёт посетить больше десятка городов нашей страны.

О.Піпа /екс-БОРЩ/ С НОВИМ ПРОЕКТОМ @traktor
http://www.sgtnd.narod.ru/science/hyper/SNA/rus/sna.htm
Одразу після «від’їзду» БОРЩа у «безстрокову творчу відпустку з приводу принципових творчіх непорозумінь», один з його засновників Сашко Піпа, не марнуючи часу, вирішив нарешті втілити у життя свої, як завжди, нестандартні творчі ідеї. Ось так, за кілька тижнів, і народився проект з дивною назвою @traktor, яку швидче за всіх зрозуміють фізики, знавці англійської зможуть трактувати «буквально», а от щирі прихильники слав’янських мов – зовсім інакше. Про стиль того, що вони грають, музиканти гурту розповсюджуватись не бажають, залишаючи цю непросту справу слухачам.
http://www.myspace.com/atttraktor

ПАН ПУПЕЦ. СЕНСАЦІЙНЕ ТРІО З ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА.
http://www.myspace.com/panpupec
«...Вони не погоджуються з жодним означенням своєї музики. Вони грають музику дуже різну. Іх часто називають панками, хоч у них фанку більше панку. А взагалі, грають все, що хочуть. Тому перший альбом називається просто «Пан Пупец». Пісні настільки різні, що знаючи лише якусь одну, неможливо впізнати, що іншу грає та сама група. У них навіть вокал може бути зовсім іншим. Їхня фішка у відсутності власного стилю. І говорити про власну творчість, перебуваючи повністю у ній, нема жодного сенсу. Потрібно якогось свіжого вуха.
Вони слухають багато музики. Але слухають переважно звуки тих інструментів на яких грають. Вислуховують професійно передовсім подачу звуку, звучання певного інструмента. Цього вчаться, це мають на увазі, коли йдеться про власний продукт. Ніколи не беруть за взірець почуті мелодії, мотиви, динаміку. Коли ж стається так, що десь потрапляють у те що було, то це буває лише випадково , бо так багато вже всього у світі зіграно...» / www.panpupec.com/
«Тексти, вибачте, у них придуркуваті, причому в рамках обраного жанру вони іншими й не повинні бути. Важко уявити, що-небудь менш органічне, ніж філософські роздуми панка під хардкоровий музичний супровід. На те він і стьоб, щоб сприймати його без зайвих пошуків чорної кішки в темній кімнаті. Не думаю, що „Пану Пупцю” загрожує всеукраїнська слава й виступ на Євробаченні чи іншому форматному фестивалі. А ось комфортно зайняти нішу, у якій до них було аж надто порожньо, хлопці можуть цілком справедливо.» /http://culture.unian.net/ukr/detail/184817/

18.09 – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, Міський Будинок Культури
19.09 – ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, клуб Хімера
20.09 – РІВНЕ, клуб Vortek
21.09 – ЛУЦЬК, клуб Майдан
25.09 – ХАРКІВ, клуб Форт
26.09 – ДНІПРОПЕТРОВСЬК, клуб МастерШмідт
27.09 – ДОНЕЦЬК, клуб Gung’Ю’bazz
28.09 – ОДЕСА,стадіон Продмаш, GOBLIN SHOW
3.10 – ЧЕРНІГІВ, клуб Varenik’s
4.10 – СУМИ, ТЮЗ
5.10 – КИЇВ , Бочка Хмільна

Это сообщение отредактировал Coaster - 16.09.2008 - 00:07
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн