Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

  Ответ в тему
> 

група Євгена Могилевського "Прозорі" повертається

M_ria Мария
Дата 6.09.2008 - 14:42Легендарна група Євгена Могилевського "Прозорі" повертається на сцену після тривалої перерви, яка була необхідна музикантам колективу для вдосконалення стилю та підготовки до запису свого першого студійного альбому.
А поки робота над дебютною платівкою триває, група наживо записала низку пісень, вже відомих київській аудиторії, серед яких «Молоко», «Прозорі», «Маленька зрада» та інші, а також декілька нових композицій, що можна завантажити для прослуховування на сайті команди www.prozori.com.ua.
З травня 2007 року "Прозорі" та її незмінний лідер Могилевський співпрацюють з бас-гітаристом гурту Esthetic Education Юрієм Хусточкою, який став саунд-продюсером гурту.
Планується, що альбом групи випустить компанія Esthetic Music, заснована групою Esthetic Education.
А все починалося взимку 2003 року, коли група, раніше відома як S.N.Y., отримала свою нинішню назву та вперше презентувала свої пісні в ефірі "Нового каналу". Потім були фестивалі «Рейвах», «Перлини Сезону» та клубні концерти, що незмінно збирали велику кількість шанувальників якісної музики.
Запорукою успіху групи "Прозорі" серед вибагливої публіки став своєрідний стиль групи. Особливо привабливою є специфічна манера виконання фронтмена групи Могилевського. Обізнаний слухач, навіть розбещений шаленим розмаїттям сучасної музики, безперечно відзначить виразну оригінальність голосу вокаліста та емоційну забарвленість кожного акорду.
Метри української рок-сцени та експерти також мали змогу належно оцінити напрямок, в якому працює гурт, а саме, особливу суміш традиційної української естрадної пісні, арт-року, джаз-року та фолк-року, який сам Могилевський характеризує як інді-ретро-поп.
Пісня "Молоко", що протягом багатьох місяців звучала в ефірі радіостанції "Київ", увійшла в збірку "Українська Сучасна Лірична Пісня - Шедеври Української Музики", яка була видана за ініціативою лідера групи "ВВ" Олега Скрипки.

Склад групи:
Євген Могилевський - вокал, гітара.
Денис Левченко - бас-гітара.
Антон Східний - гітара.
Михайло Стельмах - перкусія.
Слава Васильєв - ударні інструменти, програмінг.
Адреса сайту: www.prozori.com.ua
Автор статьи - Маруся Мовчанюк thumbup.gif clap.gif
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн