Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

  Ответ в тему
> 

Новий альбом від Mad Heads Xl

, Назва - Forever
fanykua
Дата 24.06.2008 - 19:18Нова платівка “Forever” – це початок нового етапу в життя гурту. Вадим Красноокий і Компанія так само створюють мікс зі ска, реггі, панку та рок’н’роллу. Музика стала дорослішою, однак не втратила свого безмежного драйву.
Платівка “Forever” повністю авторська, адже виконавці відмовились від притаманного їм ремейку народних пісень. Натомість наступний альбом планують зробити саме з народних мотивів з використанням дудок, акордеонів, флейт….
Лідер гурту MAD HEADS XL, Вадим Красноокий дуже серйозно поставився до створення платівки та відбору пісень до неї. Як зазначив Вадим, до альбому ввійде 14 пісень, що складає половину з написаного ним за останні кілька років. Особливість музичних творів полягає в тому, що вони не потребують акомпанементу цілого оркестру – для них вистачить гітари. Це свідчить про те, що пісні можна буде легко співати, сидячи біля вогнища, чи деінде, що створить їм популярність і зробить справжніми хітами. Пісні, сповнені гітарного року з домішками звучання духових інструментів - це енергійна та позитивна, хоча й не завжди весела музика від MAD HEADS.
Хлопці записували альбом півтора роки, адже хотіли знайти золоту середину в звучанні. Лідер гурту використовував 5 гітар та 3 комбопідсилювачі для того, щоб зрозуміти, яка комбінація найбільше підходить для тої чи іншої партії. З духовими інструментами теж було нелегко: їх декілька разів перезаписували, адже хотіли створити принципово нове звучання, досягти найкращого результату.
Запис альбому супроводжувався постійними дебютами учасників, адже саксофоніст Богдан Гуменюк вперше зіграв на флейті та фортепіано, а трубач Вадим Нікітан – на флюгельгорні. Також дебютував контрабасист Максим Красноокий зі своєю грою на бас-гітарі, яку всі зможуть почути в двох піснях. Також гурт запрошував до участі в записі альбому барабанщика Максима Малишева, який працює з Ані Лорак та Леоніда Белея з гурту «Мандри», який грає на акордеоні.
В оформленні альбому були задіяні Ольга та Віра Іщук, які вже не перший рік створюють обкладинки для альбомів MAD HEADS XL. Цього разу фішкою стало те, що обкладинка диску має 2 альтернативних варіанти, а буклет зроблено таким чином, що кожен з них може стати основним. Отже, ви самі можете обрати обкладинку для диску за вашим смаком.
«Особисто для мене кожна пісня в альбомі є самостійною композицією з окремим переживаннями. Основна ідея, яку ми хотіли донести до слухачів, лежить на поверхні. Однак багато пісень мають подвійний смисл. Найважливіша інформація, яку б я хотів передати слухачам буде сприйматись на рівні підсвідомості», - сказав лідер гурту Вадим Красноокий.

Navsi100.com
maksym1990
Дата 4.07.2008 - 12:570 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн