Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

  Ответ в тему
> 

ТАРТАК в Києві!

, 20 квітня (неділя) у клубі Скай Голл
map
  Дата 7.04.2008 - 22:07Тартак відкриває для себе київські клуби
20 квітня (неділя) у клубі Скай Голл (Київ, ст.м. Оболонь, вул. Малиновського 24/10, Центр Сімейного Дозвілля «Дивосвіт») Тартак потішить столичного глядача повноцінним клубним виступом під назвою Квітнева Теза. Сталося так, що останнім часом гурт переважно концертує на велелюдних майданчиках, і здебільшого це відбувається поза Києвом. Однак у січні цього року команда здійснила невеличку, заради проби, клубну подорож Україною, і зробила для себе знакове відкриття: від такого роду виступів зовсім інші враження!
«Не хочеться дошукуватися причин цього, але по-справжньому оцінити торч від клубних виступів ми змогли лише зараз, – розповідає Сашко Положинський, чільник Тартака. – Тут для нас все зовсім інакше, ніж на великих концертних майданчиках: дуже близьке, майже сімейне оточення, коли всі – дуже-дуже свої, дуже близькі одне одному, і морально, і фізично! А головне, у клубах між виконавцем на підмостках та глядачем у залі майже не
існує порожнього простору, що на майданах слугує наче невидимою стіною між тобою і слухачем».
Отож, піддавшись вимогам своїх шанувальників, Тартак вирішив дати концерт в одній з київських домівок. Каша Сальцова, чільниця Крихітки Цахес, допомогла визначитися з вибором і настирливо порадила зробити дійство у клубі Скай Голл. Місцина тартаківцям одразу сподобалася, позаяк і простору вільного досить, ще й гідне обладнання у повному виряді стоїть напоготові. Та найголовніше, що до співпраці радо пристало керівництво домівки і пішло на зустріч побажанням Тартака: від прибирання зайвих столів та стільців з зали до особливих настанов щодо роботи охорони під час концерту. «Коли ти бачиш, що люди хочуть не просто використовувати тебе, а співпрацювати, – ділиться враженнями Сашко Положинський, – тоді одразу хочеш мати з ними справу».
Очікується, що до рідкісного столичного клубного виступу Тартака долучаться також інші співці, зокрема Нічлава (в миру Андрій Підлужний) та Катя Chilly. Гурт загадує пройтися по своїх платівках і заграти таке собі «Вибране» на власний розсуд у виконанні наживо. Як вже повелося на концертах Тартака, двері вечірки відчиняться о 18:00, а вдарять по струнах хлопці і почнуть виголошувати свою Квітневу Тезу – рівно о 19:00. Вхід: 80грв, з літунцем – 60грв. Подробиці – через іменку tartak.com.ua.

©Юрко ЗЕЛЕНИ
http://tartak.com.ua/noviny/2008/kviten/.phtml

Это сообщение отредактировал map - 7.04.2008 - 22:08
dalamar
Дата 8.04.2008 - 09:3080 р за тартак?
ахахахахаха
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн