Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

Страницы: (3) 1 2 [3]   ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Ответ в тему
> 

Василь Лазарович представить Україну на "Євробаченні-2010"

, ШОК!!!!!!!!!!!!
Safranek
Дата 22.01.2010 - 14:59Цитата
«Євробачення-2010. Вибір Першого»

23 січня у вечірньому прайм-таймі Першого Національного глядач побачить двогодинне ток-шоу «Євробачення-2010. Вибір Першого».

Як відомо, 29 грудня 2009 року Національна телекомпанія України оголосила представника від України на «Євробаченні-2010». Як член Європейської мовної спілки та мовник-учасник Пісенного конкурсу Євробачення, НТКУ має право на власний розсуд обирати процедуру відбору представника та пісні, яка представлятиме Україну на Конкурсі поточного року. Таким чином, представником від України на «Євробаченні-2010» був обраний Василь Лазарович.

Найближчої суботи, 23 січня, двогодинним ток-шоу Перший Національний розпочинає промокампанію представника України на Євробаченні-2010. Глядач телеканалу зможе пересвідчитись у співочому таланті Василя Лазаровича і почути наживо унікальний бас-баритон співака. А ті, хто і досі не знайомий із його творчістю, зможуть дізнатися подробиці творчого шляху Василя Лазаровича. Крім того, глядач почує думки провідних музичних продюсерів, журналістів, артистів - обізнаних експертів українського шоу-бізнесу, які дискутуватимуть на тему програми. Взяти участь у розмові запрошені, зокрема, Едуард Клім, Олена Мозгова, Юрій Нікітін, Сергій Кузін, Олександр Злотник, Руслана Лижичко, Ані Лорак, Олександр Пономарьов, Ірина Лисенко та інші.

Вестиме ток-шоу президент Національної телекомпанії України Василь Ілащук.

Ефір триватиме від 19.00 до 21.00.

Прес-служба Першого Національного
Margaret
Дата 19.02.2010 - 17:02Цитата
Національний відбір конкурсної пісні Василя Лазаровича

6 березня о 19:00 у прямому ефірі Першого Національного відбудеться національний відбір пісні, з якою Василь Лазарович представлятиме Україну на Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення–2010».

Шоу відбуватиметься в АСБ-1 Національної телекомпанії України. Василь Лазарович виконає шість пісень, одну з яких інтерактивним голосуванням та голосуванням журі буде обрано для Конкурсу Євробачення–2010. У разі, якщо декілька пісень наберуть однакову кількість балів, переможе та пісня, за яку проголосує більшість журі. Василь виконуватиме пісні, запропоновані українськими та іноземними композиторами.

Окрім Василя Лазаровича, виступлять також українські зірки та інші конкурсанти Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення–2010». Очікується приїзд представника Болгарії Міро.

«Ми запросили абсолютно всіх уже відомих представників Євробачення–2010, які матимуть змогу презентувати свої пісні українській публіці. Репетиція відбудеться 5 березня о 14:00, аби виконавці змогли підготуватися до живого виступу у прямому ефірі 6 березня», – розповіла Олена Загороднюк, директор ТО музичних і розважальних програм НТКУ.

Телефон для преси:

роб. 481 43 44
моб. 067 447 30 07 – Валерія.

Прес-служба Першого Національного
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Страницы: (3) 1 2 [3]  Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн