Страницы: (323) « Первая ... 311 312 313 314 315 [316] 317 318 319 320 321 ... Последняя »  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Ответ в тему

EL-Fenomeno
Дата 15.12.2009 - 15:29

Цитата (L)I(ELI_ @ 13.12.2009 - 09:37)
Вчера были такие голевые матчи порадовала Европа

Чого тільки вартує матч німецьокого чемпіонату Боруссія М. - Ганновер 96 5:3 Але нвіть не це саме цікаве. Три автоголи однієї команди (Ганновер 96) blink.gif Я спочатку навіть подумав, що це все зробив один футболіст wacko.gif але ні: всі три автоголи забили три різні гравці. Так що можна Боруссії ставити справжнє німецьке пиво футболістам Ганновера ))

-----------

Мілан - МЮ матч вартий фіналу ЛЧ. ЦСКА буде важко, але після "весняний футбол" дуже непередбачуваний. Ліону знову не повезло (маю на увазі можливий ранній виліт з ЛЧ). Інтер - Челсі по аналогії з маьчем Мілан - МЮ (от тепер і точно подивимся який все-таки футбол кращий - на прикладі двох найкращих команд кожного з чемпіонатів.
Щодо Шахтаря - шанси практично 50 на 50. Але більш ніж на 50% впевнений, що Аякс програя Ювентусу, так що чвертьфінал для Донецька (якщо він туди потрапить) буде ох і важким.

Цитата (Leonad@s @ 22.12.2009 - 09:50)

а никак. Регламентом не запрещено. А все, что не запрещено - разрешено. Заявят как игрока на матчи ЛЧ или ЛЕ да и все.

я б побегал конечно 1 тайм правым полу. на 2 тайма по такому полю меня не хватило б. но вот лимон евро - как-то дороговато smile.gif
Цитата
За очень небольшие деньги - от 10 тысяч евро до миллиона. В рамках специального конкурса, который так и называется: «Стань футбольной звездой в один миг!»

ну хуле - молдаване все при деньгах видать

Добавлено в 16:11
-----------
И вот еще интересно: если гол забьешь, или пенальти отобьешь, или голевую передачу отдашь - премию выплатят? smile.gif

Это сообщение отредактировал fine - 22.12.2009 - 16:11
EL-Fenomeno
Дата 22.12.2009 - 18:04

А хтось вчора по по Євроспорту дивився FIFA Gala 2009?
- Лео Мессі - кращий серед футболістів;
- Марта - краща серед футболісток (в четверте поспіль - РЕКОРД)
- сер Боббі Робсон також був нагороджений відзнакою Ференца Пушкаша (посмертно) sad.gif
- Кр.Роналду отримав приз за найкращий гол сезону (правда забив його ще весною, виступаючи за МЮ). Хто пам'ятає - це той офігенний удар метрів з 30-33 в матчі ЛЧ (правда не помню проти кого)
Leonad@s
Дата 22.12.2009 - 18:52

Цитата (fine @ 22.12.2009 - 14:42)

Loc-Dog
Дата 23.12.2009 - 04:24

Цитата (Desert Eagle @ 15.12.2009 - 17:55)

Robin
Дата 26.12.2009 - 14:23

никто не знает где можно скачать матч Австралия - Американское Самоа, который закончился со счетом 31:0 ???

Австралия - Американское Самоа 31:0 ???

І в Європі таке ж подібне буває, тільки в менших "масштабах".
На цьому тижні в Голандії на кубок країни Аякс всув якусь третьолігову команду Ве...? ---> 14:1 (6:1 після першого тайму). Кращий бомбардир команди Суарес наколотив 6 (!) м'ячів
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Страницы: (323) « Первая ... 311 312 313 314 315 [316] 317 318 319 320 321 ... Последняя » Ответ в тему