Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

  Ответ в тему
> 

Сердючка представить Великобританію на Євробачен

, Ну Данилко дає!!!!
fanykua
Дата 24.06.2008 - 19:12Сердючка має намір представити Великобританію на Євробаченні-2009
Український артист Андрій Данилко (сценічний образ - Вєрка Сердючка) заявив про свій намір брати участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2009, однак цього разу не від України, а від Великобританії, повідомляє газета Сегодня.
"У такий спосіб ми хочемо певним чином бойкотувати конкурс, - сказав Данилко. - Об'єктивність голосування на ньому щороку особисто в мене викликає великі сумніви. Англія теж дуже незадоволена результатами, вкотре її учасники займають ледве не останні місця, хоча щорічно намагаються представити яскраве шоу".
За словами артиста, зараз ведуться переговори з англійською стороною. Якщо команди дійдуть згоди, то Сердючка представить Великобританію в Москві, де відбудеться фінал Євробачення-2009.
Данилко також прокоментував можливу критику з боку українців на такий учинок Сердючки:
"На всі зловтішні розмови мені начхати, - відверто заявив Данилко. - Так, уявляю, що мене українці "пошлють" жити в Англію і пити їхню кока-колу або ще гірше. Я, звичайно, не знаю, яке місце займу... Думаю, хоч десяте, але дадуть, якщо оцінять прикіл. А якщо лідируюче - то, вважаю, це буде подвійна перемога - і Англії, і України. А як?! Як на мене, це було би честю для нашої країни, що українка Сердючка гідно представила країну, яка є колискою усього світового шоу-бізу, яка виростила бітлів, Rolling Stones..."
Що стосується представника від України на Євробаченні-2009, то Данилко вважає, що оргкомітет повинний відбирати учасників на основі всеукраїнського голосування.
"Тільки якщо люди самі вирішують, хто поїде, вони вірять у цей конкурс, у його об'єктивність і уболівають за учасника. Єдиний, хто мав повне право поїхати без добору - це Ані Лорак: вона заслужила після того вибрику Томенка, який він влаштував із Гринджолами після помаранчевої революції. Не буду називати жодних імен, кого б я вважав гідним, з моєї сторони це буде некоректно, але такі артисти в Україні є, а хто з них найгідніший - має, повторю, визначити народ", - сказав Данилко.
Редактор російської служби BBC у Лондоні Ірена Таранюк вважає Данилка яскравим артистом, як для України, так і для Європи, і називає його можливу участь від Великобританії "прецедентом".
"Євробачення для Англії не є найпрестижнішим конкурсом, туди відсилають починаючих виконавців, а голосування зумовлене історично сформованими дружніми зв'язками між країнами. Тому, гадаю, такому яскравому явищу, як Сердючка, їхати туди від Великобританії не резон", - додала Таранюк.
Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки представляв Україну на Євробаченні в 2007 році, зайнявши тоді друге місце.
Нагадаємо, що днями про свій намір представити Україну на Євробаченні в наступному році оголосили дует Потап і Настя Каменскіх.
Росія вперше буде приймати міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2009, заслуживши це право за підсумками цього року, коли на конкурсі, який проходив у Сербії, перемогу здобув російський співак Діма Білан.

Navsi100.com
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн