Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

  Ответ в тему
> 

Димна Суміш + Сухарі / клуб Хлеб / 23.11.07

, ул. Фрунзе, 12 – м. Контрактовая Площадь
Decrypter
Дата 4.11.2007 - 15:46user posted image


[SIZE="4"]23 ноября
пятница
20:00
XLIB Club[/SIZE]

ул. Фрунзе, 12
м. Контрактовая Площадь


[SIZE="5"]Димна Суміш[/SIZE]
http://www.dymnasumish.com.ua


[SIZE="4"]Сухарі[/SIZE]


Вход: 35грн


Подробности на http://www.pmk.org.ua


user posted image
user posted image
user posted image

Розширюючи обрії сприйняття світу засобами музики, група «Димна суміш» не боїться експериментів в цій царині. Відомі своєю стріт-ейджівською ідеологією, глибоким філософським сприйняттям світу та проникливими текстами, музиканти «Димної суміші» вирішили ще раз здивувати своїх чисельних прихильників. Не встигли шанувальники групи насолодитись нестримним панківським драйвом та епатажем нового проекту «Екс Позерз», в якому рівно половина учасників - гітарист Сергій та вокаліст Олександр – ядро Димної суміші, як група пропонує їм нові відчуття, на цей раз зовсім в іншій музичній площині . Наприкінці листопада музиканти «Димної суміші», приємно стомлені виступами в російській столиці, хочуть потішити своїх слухачів в столиці українській. Час зустрічі

23 листопада
20:00
XLIB Club
ул.Фрунзе, 12
м. Контрактовая Площадь
вхід 35грн.
«Димна Суміш»
«Сухарі»

А ось склад учасників концерту дещо здивує рафінованого шанувальника гурту. Бо група «Сухарі»- це приємний спогад ранньої хіп-хопівської молодості багатьох київських хлоп’ят, які зараз вже дещо подорослішали. А тоді, у 2004 році багато хто із сьогоднішньої «золотої молоді» з захопленням слухав агресивні і ненормативні, але, безперечно щирі, композиції.
Такі собі поганці, для яких не існує загальноприйнятих меж, руйнівники нашого дещо обуржуазненого соціуму, або зразу ж закохували в свої брутальні тексти, або викликали стійке неприйняття. І в жодному разі не лишали своїх слухачів байдужими. Попри абсолютно некомерційну направленість проекту, пісні їх все-таки стали швидко розповсюджуватись завдяки шанувальникам та інтернету. На жаль, хлопці були зайняті іншими серйозними речами, тому повністю поринути в жахливий і прекрасний світ шоу бізнесу не захотіли. Та згодом здивовано помітили засилля такого вульгарного та явно продажного дешевого китчу на вітчизняній хіп-хоп та RNB сцені, що, як кажуть, не змогли мовчати. І ось вашій увазі пропонується перший виступ старого-нового гурту «Сухарі».
Слухач може задати слушне запитання: «І що поєднує ці такі різні, як в популярності так і в звучанні гурти?». І отримає відповідь: нічого, крім таланту, щирості, та нестримного драйвового звучання. Чому віддати перевагу, заради якого з цих гуртів прийти на концерт, вирішувати глядачеві. Група «Димна суміш» запрошуе до щирості та толерантності в наш синтетичний час. І зараз, коли ніхто не може бути впевнений, чий саме голос звучить під час виступів відомих виконавців, справжнє живе звучання, таких різних груп, не залишить нікого байдужими.


Клуб Хлеб
user posted image
Decrypter
Дата 16.11.2007 - 06:57ап =)
KNTL
Дата 16.11.2007 - 15:28крууууто clap.gif ато від ДС щось нічого не чути останнім часом dry.gif
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн