Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

Страницы: (8) 1 [2] 3 4 5 6 7 ... Последняя »  ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Ответ в тему
> 

Готика - это круто?

, Интересно узнать ответ.
Delta_FA
Дата 22.10.2006 - 14:02Цитата
мелочь есть? а рубль? laugh.gif

не только кредитки, мелочь не ношу wink.gif laugh.gif

[/b]serYOJIK[b]
нет, никто небудет сидеть и ждать. Мы пофигисты, нахрена умирать? Мы бюерем от жизни все! smile.gif
Аврил_Лавин
Дата 22.10.2006 - 21:03да. я раз уже видела wink.gif
Delta_FA
Дата 23.10.2006 - 13:44Аврил_Лавин
Что ты видела? Не путайте готов и суицидальников
Аврил_Лавин
Дата 23.10.2006 - 14:48не, я видела как готы отрываються wacko.gif wacko.gif
Delta_FA
Дата 28.10.2006 - 15:52опиши подробнее,
Scence
Дата 28.10.2006 - 22:38Цитата (Delta_FA @ 20.10.2006 - 12:26)
я принимаю смерть, только так. как она есть, просто не боюсь о ней говорить, как большинство.Часто готы-атеисты.

а ты вот говоришь о смерти,что воспринимаешь ее по-особенному. Такой, наводящий вопрос rolleyes.gif : ты знаешь о смерти то, в чем не просветлен социум?
dalamar
Дата 28.10.2006 - 22:41щеттттт))как я не люблю готов!ето ж блин капец какойто!каг мона нести ету чушь про тьму, смерть и вампиров??раньше думал шо миня бесят тупые панки(те животные которые кончаюд на батон и хаваюд его) но щас я понял больше всиго миня бесят готы!ето исчо хуже панков!
Delta_FA
Дата 30.10.2006 - 17:01Цитата
ты знаешь о смерти то, в чем не просветлен социум?

Нет, все знают на одном уровне, просто мы танатофилы


Цитата
каг мона нести ету чушь про тьму, смерть и вампиров?

а кто несет? Кроме псевдиков никто так и не говорит
K608i
Дата 30.10.2006 - 17:33Ну, не знаю. Готи, нефори, гопи, ботани... Щось ми зовсім всі розслоїлися. В принципі, може це і не так погано, а з іншого боку... Наведу такий приклад:
Є дівчина, дуже гарна, із багатим внутрішнім світом, розумна і кмітлива. Я б з такою познайомився. Але яко в неї щось там погане трапилося і вона через два місяці у шкірі і металі гуляє по місту. На ній все дзвенить, обличчя бліде як в мерця... Яким би багатим не був її внутрішній світ а я до неї навіть не підійду. А може це була дівчина моєї мрії з якою мені було суджено прожити все життя разом?
Просто це поділення за інтересами відокремлює нас від нас же самих. Це неправильно на мою думку, адже спілкування має бути не тільки між готами в готському колі, не тільки між нефорами в нефорському колі, не тільки між гопами в гопському колі (хоча, мабуть це виключення, гопів подалі забрати б від нормальних людей). Суспільство має існувати в цілому, як щось одне, а не поділене на підрозділи...
Delta_FA
Дата 30.10.2006 - 21:11K608i
прошу прощения, а по русски тоже самое мона?
dalamar
Дата 30.10.2006 - 21:33К608и, гопы ето не раслоение на суб культуры!гопы ето состаяние души и атсутствие интелекта))
Аврил_Лавин
Дата 30.10.2006 - 22:59согласна, меня готы не оч бесят, но вот неферы blink.gif blink.gif Особенно одежда, немытая голова, длинные волосы, плащи, кожаные штаны, и футболки с надписью Ария и т.д. swoon.gif
falkoner
Дата 30.10.2006 - 23:03про гопів...

Цитата
Формали (синоніми: "гопи", "гопніки", самоназва: "пацани") зазвичай носять короткі зачіски "їжачок", джинси , заперезані ременем на два язички (дуже характерно!), кросівки і заправлені за пояс сорочки картатого узору. (П р и м і т к а: формали-тубільці - автохтонні жителі Мідних Бук - зовнішньо дещо відмінні, що пояснюється нечистою кров'ю. Даний ареал заселений гібридними видами: гопнік-рагуль, гоп "Прикарпатський", гопнікобик тощо.Навіть можна натрапити на рідкісного гоп-лох-штріх-бика - воїстину жалюгідне видовище! Автохтонні гопніки віддають перевагу спорткостюмам. Гопів виродженої крові можна розпізнати по светрові, недбало заправленому у спортивні штани. З а у в а ж е н н я: Автор цих рядків не розділяє позиції Стефка Шанкра, висунутої ним у сатиричній травестії "ІV Послання до салоїдів": у ній Шанкр називає гопів "прищавими тварюками". Автору даних рядків особисто доводилось зустрічати прищавих тварюк і серед хіпаблудів, а одже, прищавість критерієм приналежності бути не може). Проте шляхи гопів всередині коледжу і гопів знадвору рідко коли пересікаються.
      Гопніки віддають перевагу чорним тонам із мізерними, сказати б, мінімалістичними вкрапленнями білого - біла смужка на кашкеті, чи білий рубчик на кросівках. Проте з чорним кольором слід бути обережним; він є також приорітетним для т.зв. блекерів - адептів death- та black-metal, абсолютно чужої гопнікам нонконформістичної субкультури.
    Особливо важні птиці в коледжі мають власні мобільні телефони, які переважно припинаються на видному місці, як правило, в області геніталій ("Ей, пацан!//Tи знову Анєчьку побачив,//Чи, може, тепер мобілку//Носиш у кишені?" - цит. по В. Реланіум "Акт вандалізму на острові Пасхи. Онтологія та космогонія львівської рагульні", "МіМ", Л., 1995р.). Носити телефони їм не заважає навіть те, що Мідні Буки з трьох сторін оточені горами, та ще й лежать у природній улоговині, від чого всі коміркові телефони тут не працюють.
      Проте інколи формали можуть досить вдало мімікрувати під певні течії андеґраунду. В таких випадках одного зовнішнього сканування недостатньо. Потрібне  ж и в е  с п і л к у в а н н я.
  Методом ж и в о г о  с п і л к у в а н н я  - попри всю його небезпечність - безпомилково викривається істинне обличчя пацана.
"Гопніки розробили власний мораљний кодекс чести, - пише Жижка-Рафалович. - кодекс чести, який ґрунтується на повному безчести й на відсутности будь-якого кодексу чести як такого. [...] Цей кодекс передається усно ... з покоління в покоління, перетворившись у вироджену форму фољклору. Справжній пацан повинен уміти у будь-яку хвилину абаснувати (обґрунтувати) те, що він пацан, а не лох. [...] Хто цього не вміє - відповідно, ніякий не пацан. Справжні пацани т р у д я т ь с я - що на сленґу означає "забирати в лохів гроші"; гопів легко розпізнати по їхньому арґо, а ще простіше - по нахабному тупому виразу обличчя, котре немовби промовляє: "Хто ваділа на цій землі? Я ваділа на цій землі!". Гопи є першими паростками підліткової злочинности, і мрія кожного з них - "стати варом у законє". [...] Їхня кінцева мета - надглобаљний, вселенський конформізм. Вони ненавидять усе, що відрізняється від СІРОСТИ, тієї порошнявої млявої СІРОСТИ, якою вони, власне, і є." (цит. по книзі К. Жижка-Рафалович "Ігорич, Немирич, Нірванич і Доберманич: 101 день у Панк-клюбі.", "МіМ", Л., 1997р. ).

wink.gif
Dіkуwkа
Дата 31.03.2007 - 20:52Цитата (Аврил_Лавин @ 30.10.2006 - 21:37)
согласна, меня готы не оч бесят, но вот неферы blink.gif blink.gif Особенно одежда, немытая голова, длинные волосы, плащи, кожаные штаны, и футболки с надписью Ария и т.д. swoon.gif

ой блин, вот эти футболки - как они меня достали, я такого не понимаю. готы стараются показать что они не такие как все, и тут блин эти футболки - да почти полгорода в таких ходит. это уже попса называется
GrimANTIPOP
Дата 5.04.2007 - 11:46Ребята вы так гоните все тут на готов,а вы их музыку слушали??? blink.gif
Послушайте,офигенная музыка! И еще скажу что становятся готами НЕ от жизни хорошей!!! wallbash.gif
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Страницы: (8) 1 [2] 3 4 5 6 7 ... Последняя » Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн