Поиск mp3 музыки


С вопросами по сайту:
Новости Украины
Слушать бесплатное радио онлайн Все онлайн радио

  Ответ в тему
> 

Михайло Поплавський. Приречений на любов

, Концерт
vadym1
Дата 4.05.2014 - 21:11Михайло Поплавський. Приречений на любов (Перший Національний. Эфир от 01.05.2014 г.)

Михайло Поплавський – народний артист України, відомий популяризатор української пісні, автор ідеї та головний режисер-постановник масштабних національних проектів: Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу «Крок до зірок», щорічних шевченківських вечорів «Ми – діти твої, Україно!», концертної програми до Міжнародного дня матері «Мамо, вічна і кохана», телемарафону української пісні «Пісня об'єднує нас», що увійшов до світової книги рекордів Гіннеса як «найтриваліший телемарафон національної пісні у прямому ефірі».

Кожен проект, створений Михайлом Поплавським, стає яскравою подією в Україні. Перший творчий вечір артиста у головному концертному залі країни відбувся ще в листопаді 1999 року. І кожен раз протягом багатьох років найспівочиший ректор світу влаштовує свято української пісні для киян та гостей столиці на престижній сцені.

Його шоу люблять як молодь, так і люди поважного віку. Його пісні близькі та зрозумілі кожному, адже торкаються найпотаємніших струн душі.

Любов до Матері, Жінки, малої Батьківщини, України червоною ниткою проходить через усю творчість маестро.

Завжди вражають постановки композицій, неймовірні спецефекти та інноваційні технології – відеодизайн, об'ємна лазерна та комп'ютерна графіка, 3D-mapping, масштабні хореографічні номери, дивовижної краси костюми артистів. Кожен номер як мініспектакль переносить глядача з одного куточка України в інший.

Цього року 21 листопада о 19.00 в Київському палаці спорту на глядачів чекає нове гранд- шоу Михайла Поплавського «Приречений на любов».

Справжнє свято неймовірних відчуттів, наскрізь пронизане енергетикою кохання, драйву і пристрасті. Яскраві постановки, гра світла та звуку, пісенні прем’єри, ліричність українських мелодій. Це, безсумнівно, буде національна шоу-програма як за змістом, так і за духом.

Спеціально для шоу "Приречений на любов" була збудована сцена трансформер, використані сучасні технічні новинки. Дивовижної краси спецефекти, 3D технології, лазерна й комп'ютерна графіка, піротехніка з вогняним дощем, з феєрверками, що змінювалися в кожному номері.

Під час шоу на сцену вийшли майже 3 тис. артистів. Окрім студентів університету були такі відомі артисти, як Н. Бучинська, К. Бужинська, В. Зінкевич, а також запрошена гостя, співачка Наталі, яка присвятила пісню "Боже, какой мужчина" Михайлу Поплавському. До речі, не лише Наталі зізнавалась у любові Михайлу Михайловичу, багатотисячний зал зустрічав бурхливими оваціями кожен номер маестро на сцені.

user posted image
Яндекс.Диск

Это сообщение отредактировал vadym1 - 4.05.2014 - 21:13
0 Пользователей читают эту тему (0 Гостей и 0 Скрытых Пользователей)
0 Пользователей:

Опции темы Ответ в тему


Слушай бесплатное радио онлайн